برخورد با شاهزاده فارس در بازی For Honor

بازی های Ubisoft برای رویارویی و تقاطع با سایر بازی های این شرکت غریبه نیستند ، و امروز به رویداد Prince of Persia در For Honor رسیدیم. بازی جنگ چند نفره برای دو هفته آینده میزبان رویداد غافلگیرکننده Blades of Persia است که یک حالت بازی جدید در سبک غارت با تم Prince of Persia را به همراه دارد.

حالت بازی Ruler of Time در نقشه Harbour انجام می شود که بازیکنان در آن در دورهای Dominion با موجودات ساخته شده با شن و ماسه درگیر می شوند. با این وجود ، در بعضی از مواقع خاص ، خود شاهزاده  فارس برای مبارزه با بازیکنان در هر دو طرف و در حالی که خنجر زمان را به دست دارد، وارد می شود. شکسن شاهزاده فارس امتیازات اضافی که می تواند منجر به پیروزی تیم شود، به همراه خواهد داشت، اما با توجه به حرکاتی که در اختیار دارد مانند عقب برگرداندن زمان، کار دشوار خواهد بود.

این تم بازی فقط تا 12 مارس دوام خواهد داشت ، یعنی زمانی که نیمه دوم این رویداد شروع می شود. در این دوره ، نقشه بار دیگر بازسازی می شود و سپس شاهزاده تاریک وارد میدان نبرد خواهد شد. اطلاعات بیشتر در مورد این فصل دوم به محض نزدیکتر شدن به آن پرده برداری می شود.

رویداد Blades of Persia همچنین 26 سلاح جدید ارائه می دهد. فصل اول این رویداد در For Honor اکنون برای اجرا در رایانه های شخصی ، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 در دسترس است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا